Varlık Mezunları Derneği ilk genel kurulunu yaptı

Mezun öğrencilerimizin Varlık Lisesi mezunlarının birbiriyle iletişimlerini sürdürmek, Varlık Lisesi kültürünü geliştirmek ve korumak amacıyla kurdukları Varlık Mezunları Derneği ilk genel kurulunu gerçekleştirdi.

27 Kasım Cumartesi günü okulumuzun Leylâ Erbil Konferans Salonunda yapılan genel kurulda farklı kuşaktan birçok mezun öğrencimiz bir araya geldi.

Kurucularımız ile eğitim koordinatörlerimizin de eşlik ettiği genel kurulda yapılan seçimler sonrasında; Varlık Mezunları Derneğinin ilk yönetim kurulu başkanlığına derneğin kuruluş sürecini bizzat başlatan kişi olan Ece Naz Canatalı seçilirken, yönetim kurulu başkan yardımcılığına Battal Arda Çabuker, yönetim kurulu üyeliklerine ise Utku Erdemli, Yağmur Ergu ve Ali Arda İsenkul seçildiler. Yönetim kurulunun yedek üyeleri ise Şevval Otluktepe, Zeynep Ekşi, İkra Nilay Coşkun, Emine Ceren Küçük ve Alihan Demirci adlı mezunlarımızdan oluştu. Denetim kurulu başkanlığına ilk Varlık öğrencilerinden Çağlar Demir seçilirken, Sinan Çardak ve Emir Berkay Seçilmiş de denetim kurulu üyeleri oldular. Denetim kurulunun yedek üyeliklerinde ise Batuhan Yağan, Edanur Çiftçi ve Seçil Ergün adlı mezunlarımız yer aldı. Disiplin kurulunda ise Naim Furkan Çiftçi ve Halil Yüksel Yılmaz asil üyeler, Yiğit Mallı da yedek üye olarak görev aldı.

Birçok hatıra fotoğrafının çekildiği genel kurul sonrasında mezunlarımız, dernek olarak yapacakları hakkında birbirleriyle fikir ve öneri alışverişinde bulunurken, ilk büyük etkinlik olarak yılbaşı buluşması gerçekleştirmeye karar verdiler.

Tavsiye Edilen Yazılar